Наукове учнівське товариство (НУТ) «Пошук» створене у 2005 році. Воно є добровільним творчим формуванням, яке об’єднує учнів школи, здатних до наукового пошуку, зацікавлених у підвищенні свого інтелектуального та культурного рівня, що бажають поглибити свої знання як з окремих предметів, та і в галузі  сучасних наукових знань.

  Діяльність НУТ спрямовано на:

  • створення оптимальних умов для розкриття обдарованості та творчого самовдосконалення учнів;

  • розвиток їхньої цілеспрямованості, самостійності, відповідальності, творчої  активності та свідомого ставлення до наукової праці;

  • становлення пошукового, дослідницького способу мислення учнів, їхньої потреби в самоосвіті, самовихованні та адекватній самооцінці своєї науково-дослідницької  діяльності;

  • формування в учнів умінь та навичок роботи з науковою літературою обробки наукової інформації.

  Метою НУТ «Пошук» є залучення до науково-дослідницької діяльності здібних учнів відповідно до їхніх наукових інтересів, розширення світогляду школярів щодо досягнень вітчизняної та  зарубіжної науки, удосконалення вмінь і навичок самостійної роботи, підвищення рівня знань та ерудиції в тих галузях науки, які цікавлять учнів.

Основними завданнями НУТ є:

  • Забезпечення участі обдарованих старшокласників у роботі секцій МАН.

  • Створення умов для систематизованої індивідуальної пошуково-дослідницької діяльності.

  • Участь школярів у районних, обласних етапах різнопрофільних всеукраїнських змагань: конкурсах, турнірах, конференціях, чемпіонатах.

  • Організація та проведення масових заходів для інтелектуально обдарованої учнівської молоді НВК, освітнього округу, району.

  • Організація навчально-творчої діяльності школярів у гуртках, клубах, пошукових загонах, інших творчих об’єднаннях дослідницького спрямування.

Основною ланкою наукового учнівського товариства є секції МАН. Загалом працює вісім секцій.

      Наукове учнівське товариство «Пошук» у своїй роботі керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», наказами Міністерства освіти і науки України, обласного управління освіти і науки, відділу освіти і науки Маневицької РДА, наказами по школі-ліцеї, а також Статутом НУТ «Пошук», іншими законодавчими і нормативно-правовими актами. 

 

Адреса:
44661, Волинська обл., Маневицький район, смт Колки, вул. Шкільна , 3

 

 

 

Телефони: (3376) 3-27-40

                                 3-27-68

                                 3-27-86

                                 3-29-11
Fax: (03376)-3-27-40

E-mail:  koteleneckol@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now