Співпраця з навчальними закладами інших країн дає змогу ознайомитися з кращими зразками освітніх новацій, запровадити нові педагогічні ідеї у своїй школі, формувати у вихованців толерантність та вміння жити у світовій спільноті.

 Колківська школа-ліцей радісно прочиняє двері перед гостями. Дирекція, педагогічний колектив докладають зусиль, щоб гідно представити навчальний заклад на міжнародному рівні.

Угоду про співпрацю з ліцеєм ім.Станіслава Сташица, що у м.Згеж (Польща) було підписано  25 серпня 2004 року. Між навчальними закладами зав’язалися дружні стосунки. За цей час було реалізовано 2 двосторонні проекти обмінів молоді, делегації вчителів із Польщі та України побували у партнерських закладах. Колківські школярі разом із наставниками  неодноразово відпочивали у харцерському осередку «Grota», брали участь у  «Освітніх діалогах», конференціях, випускних вечорах, ювілейних зустрічах. Коли у Колках з’явилися родини тимчасово переселені з окупованих територій, польські друзі організували збір матеріальної допомоги та доставили благодійний вантаж сім’ям. Наразі ведеться листування між вчителями та учнями партнерських шкіл, готуються до реалізації нові проекти.

  У 2011 році завдяки фонду «Мости дружби» відбулося знайомство директорів Колківського НВК та гімназії am Markt, що у м.Бюнде (Німеччина). Було організовано обміни делегаціями, вчителі німецької мови побували на стажуванні у Німеччині. А влітку 2013 року проведено тристоронній обмін молоді Польща-Німеччина-Україна.

  Колківський ОЗНВК тісно співпрацює з Корпусом Миру США в Україні. У 2010-2013 р.р. у навчальному закладі працював, навчаючи дітей англійської мови, волонтер Бенджамін Хоґ. З грудня 2016 року свою волонтерську діяльність розпочав громадянин США Кріс де Кармен.  

  Педагоги школи-ліцею розуміють важливість інтеграції України у світову спільноту, а тому намагаються залучати школярів до участі у Міжнародних конкурсах та проектах, налагоджувати зв’язки з молоддю інших країн, заохочують вивчення іноземних мов.

 

 

 

 

Адреса:
44661, Волинська обл., Маневицький район, смт Колки, вул. Шкільна , 3

 

 

 

Телефони: (3376) 3-27-40

                                 3-27-68

                                 3-27-86

                                 3-29-11
Fax: (03376)-3-27-40

E-mail:  koteleneckol@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now