Познайомимось?

       Мене звати Черняк  Любов Віталіївна.

     Я вчитель англійської мови  та класний керівник 6- А класу  НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ліцей», Маневицького  району, Вjлинської області.

    Для мене школа - це  моє життя. Адже з нею   кожен з нас якоюсь мірою тісно пов'язаний. Для учнів вона  друга домівка, а для мене і усіх вчителів – книга життя, яку ми  читаємо щодня і набираємося   життєвого досвіду.

      Я вчитель   нашого НВК уже 5 років. Працюю тут з 2010 року  після закінчення двох університетів Відкритого міжнародного  університету розвитку людини Україна  у 2009 та  Східноєвропейського університету імені Лесі Українки у 2013 роках  за спеціальностями філолог-перекладач та філолог викладач англійської мови та літератури.

    У навчальній діяльності ставлю перед собою та учнями таку мету: «Розвивати комунікативні здібності і навички молодших школярів», а якщо сказати просто -  навчати їх говорінню на початковому етапі . Працюю я з різними віковими категоріями та класами, проте найбільше часу  проводжу з 6-А, бо тут я не тільки вчитель англійської мови , а й класний керівник.

      Найбільше мрію дати дітям ґрунтовні знання з мого предмету і надихнути їх змінити телефони і планшети на книгу, а для  своїх шестикласників  стати справді « класним»  класним  керівником.

      Бажаю знайти на сторінках мого сайту  щось  дуже необхідне, щось дуже цікаве і  щось нове не лише для вчителів і учнів, а й для батьків .

 

Адреса:
44661, Волинська обл., Маневицький район, смт Колки, вул. Шкільна , 3

 

 

 

Телефони: (3376) 3-27-40

                                 3-27-68

                                 3-27-86

                                 3-29-11
Fax: (03376)-3-27-40

E-mail:  koteleneckol@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now