ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» у співпраці зі Спілкою випускників гімназії-ліцею ім.С.Сташица (м.Згеж, Польща) в черговий раз здобув перемогу у конкурсі проектів та отримав дофінансування (у розмірі 23.447,23 EUR) від Польсько-Української ради обміну молоддю з дотації Міністерства освіти Польщі. Реалізація проекту під назвою «Майбутнє залежить від нас» має на меті підтримку молодіжних ініціатив. Програма зустрічей розроблена так, щоб поміж живим спілкуванням, інтеграцією та розвагами не загубити мети неформальної освіти, яка полягає у зміні підходу до власного оточення, сприянні відкритості до інших культур.

 Важливу роль в проекті відіграє фотографія – як елемент не лише документальний, але й мистецький. Маємо на меті проектування простору, який ми хочемо змінити, - згідно зі своїми мріями (хоча б на прикладі власного подвір’я). Також метою проекту є підготовка та проведення громадських дебатів (за участю органів місцевого самоврядування), що стосуватимуться конструктивних змін в найближчому оточенні. Буде підготовлено виставку «Метаморфози», де покажемо місця в Україні та Польщі, які (і як саме) ми хочемо змінити згідно своїх мрій та задумів.

Терміни проведення зустрічей:

27.06. - 05.07.2019 р. в Польщі (Краснобруд, Лодзь)

31.08. - 08.09.2019 р. в Україні (смт Колки, сан.«Червона калина», м.Львів)

  Проект обміну молоддю «Майбутнє залежить від нас» був реалізований на території двох країн: Польщі та України. Молоді люди під час спеціально організованих спільних занять та у неформальній обстановці вчилися взаємодіяти, розуміти один одного, здобували лідерські навички. Старшокласники навчалися редагувати зображення за допомогою програми Photoshop, знайомилися із композицією у фотографії, створювали власні проекти. Під час подорожей постійно фіксували, які зміни на краще відбуваються довкола, що варто було б змінити на своїй малій Батьківщині.

 Свої напрацювання учні презентували на виставці «Метаморфози» та під час зустрічей із представниками влади м.Згеж та смт Колки. Також було проведено громадські дебати із залученням активних громадян, жителів селища, старшокласників, депутатів Колківської ОТГ, представників влади. Учасники проекту виступили із своїми пропозиціями щодо змін у селищі на сесії Колківської селищної ради. Та головне, за відгуками молодих людей, це усвідомлення того, що кожен несе відповідальність за часточку своєї землі, за майбутнє країни, кожен у силі змінити на краще хоча б своє подвір’я, своє селище. А тому дійсно – майбутнє залежить від нас.

Дізнайтеся більше на:
  • Facebook

 

Адреса:
44661, Волинська обл., Маневицький район, смт Колки, вул. Шкільна , 3

 

 

 

Телефони: (3376) 3-27-40

                                 3-27-68

                                 3-27-86

                                 3-29-11
Fax: (03376)-3-27-40

E-mail:  koteleneckol@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now