Підсумки участі учнів школи-ліцею у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.

30.01.2016

         Результати олімпіад свідчать про високий рівень знань учнів, учасників змагань. Більшість з них успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, робити узагальнення і висновки.

Віфлеємський вогонь миру

18.12.2015

"Даруючи надію - знайдемо мир", - з таким гаслом ВВМ буде поширюватись 2015-2016 року по світу!
 

         ВВМ — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі в місці народження Ісуса Христа, як спомин про прихід на землю Христа – нашого Спасителя – котрий є символом Любові і Миру, визволенням від гріхів.

Юні науковці школи-ліцею

16.12.2015

     З 2005 року у НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» працює учнівське наукове товариство «Пошук». Воно має свій статут і є добровільним об’єднанням учнів, які прагнуть удосконалити свої знання з основ наук, розширювати науковий світогляд. 

        У школі-ліцеї працює 10 секцій МАН, у яких займається близько 150 слухачів. Своєрідним звітом про науково-дослідницьку роботу старшокласників є традиційна щорічна наукова конференція. 

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

01.12.2015

«Всесвітній день боротьби зі СНІДом» вперше проголосили 1-го грудня 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ/СНІДу. Щороку відзначається 1-го грудня. Всесвітній день служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією Віл-інфекції і СНІДу, що поширюється по всіх регіонах світу.

Призери Чемпіонату України

2015

 

     Завершився ХХІІІ Чемпіонат України з інтелектуально-розвиваючих ігор «КРОКС». Протягом трьох тижнів було проведено 5 регіональних турнірів, в яких взяли участь 45 команд із  Тернопільщини, Волині, Сумщини, Київщини, Донеччини. Опрацювавши результати всіх ігор, журі визначило переможців. Третє місце виборола команда «Аd astra!» з НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», поступившись лише ерудитам з Маяківського ліцею-інтернату  та м.Тернополя.

 

«Юніор Бізнесу – 2015»

2015

     У вересні ЗУНРЦ оголосив польсько-український конкурс на кращий учнівський проект «Юніор Бізнесу – 2015». Ми вирішили взяти в ньому участь. Допомогла нам у цьому Клепанчук О.В.. Так і почалася наша подорож довжиною в сотні кілометрів.

День Гідності та Свободи

20.11.2015

     День Гідності та Свободи – надзвичайно історично важливий та пам’ятний день для України. Це день свободи, надії, свято вільних українців.

    Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка український народ вдруге відзначає це свято.

50-річний ювілей

10.11.2015

     50-річний ювілей директорської діяльності святкує очільник НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», заслужений вчитель України Котеленець Віталій Дмитрович.

День молитви за сиріт.

09.11.2015

     День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. «День молитви» відбувається щорічно, у другу неділю листопада.

«Світ творчості».

04.11.2015

     4 листопада у Колківській школі-ліцеї відбувся обласний педагогічний практикум «Світ творчості».

     Гостей зустріли учні школи, вихованці гуртків, які ознайомили з історією створення дендрокарти України.

Семінар педагогів-організаторів.

22.09.2015

     22 жовтня у НВК «Колківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів-ліцей» відбувся районний семінар педагогів-організаторів. Тема семінару: «Сучасні аспекти патріотичного виховання школярів».  Педагоги-організатори шкіл району були активними учасниками семінару, взяли участь в інтерактивному занятті «Жива бібліотека».

День українського козацтва

14.10.2015

     14 жовтня Україна відзначає подвійне свято – День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку козаки вважали своєю покровителькою.

Захисникам вклоняємось доземно

13.10.2015

    3 жовтня у НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» відбувся ряд заходів, присвячених Дню Захисника Вітчизни.

   Перед початком уроків класні керівники провели для учнів годину інформування «День Покрови Пресвятої Богородиці. День українського козацтва». У фойє школи презентувалася виставка учнівських робіт «Україна починається з тебе».

«Дух, що тіло рве до бою».

12.10.2015

       12 жовтня у приміщенні актової зали ВПТУ-24 відбувся концерт Волинської обласної філармонії «Дух, що тіло рве до бою».Урочисте дійство відвідали також учні та вчителі НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей».

День вчителя, посвята в ліцеїсти!

02.10.2015

  Тим, хто пізнати добро допоміг, 
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, 
Тим, хто нам крила дарує щодня, 
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання
Тим, чия праця важка, непроста, 
Тим, чиє слово добром пророста, 
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!

День здоров'я

18.09.2015

     У п’ятницю, 18 вересняня, біля Татарської гори, що знаходиться в с. Старосілля, пройшов традиційний легкоатлетичний крос «Золота осінь» на кубок пам’яті Волчковича Віталія Петровича.

1 вересня

01.09.2015

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

     Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

"Прощавай, школо радості!"

28.05.2015

   28 травня в нашій школі пройшло свято "Прощавай, школо радості!", на якому були присутні учні, вчителі та батьки. Випускники 4 класу з 1 вересня поповнять ряди середньої ланки нашої школи.

«Зоряний Олімп»

24.05.2015

    24 травня Ігор Єремеєв уже у четвертий раз став почесним гостем на святі «Зоряний Олімп», що його за доброю традицією наприкінці навчального року проводять у НВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей". Найкращим учням народний депутат вручив премії, а навчальному закладу ― комп’ютерну техніку та спортивний інвентар. 

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

09.05.2015

    9 травня у селищі Колки вшанували захисників, визволителів і ветеранів Другої Світової війни, які віддали своє життя за рідну землю, та тих, хто працею після Перемоги відбудовував благополуччя і свободу своїх дітей і онуків задля їх мирного майбутнього.

 

Відкриття меморіальноя дошки А.Сохацькому

08.05.2015

     Урочистий мітинг «Подвигу немає забуття» у День пам’яті та примирення було проведено у Колківській загальноосвітній школі – ліцей І –ІІІ ст…, під час якого було відкрито меморіальну дошку пам’яті Андрія Сохацького.

 

Голуб миру!

08.05.2015

    8 травня у День примирення у нашій школі відбулася урочиста лінійка, присвячена 70-й річниці перемоги над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні. Під час цього дійства було проведено флешмоб "70 років перемоги та Голуб миру"

ХІ шкільний чемпіонат Культурних

20 березеня

   ХІ шкільний чемпіонат Культурних, Розумних, Організованих, Кмітливих, Спритних

       За традицією, прихід весни у нашій школі-ліцей ми відзначаємо проведенням інтелектуально- спортивного свята КРОКС. Цьогоріч чемпіонат відбувс уже водинадцяте. На початку змагань до учасників звернувся директор НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Котеленець Віталій Дмитрович, який наголосив на важливості інтелектуального розвитку кожної людини і суспільства загалом.

День Мами!

8 березня

Колись  в громаді хтось спитав

Яке кому з вас слово миле?

То не один відповідав

Нараз кількох загомоніли

Сліпець промовив «очі»

«Хліб» - голосить жебрак

Сирітка каже «МАМА»

І всі сказали «так».

Дійсно, з цим словом ми пов’язані усе своє життя: від народження до зрілості, від зрілості до сивої мудрості. Тому не можливо не віддати належну шану мамам, які оберігають нас,  бабусям, які люблять нас , педагогам-жінкам, які сіють в наші душі добре, щире, вічне.

Please reload

 

Адреса:
44661, Волинська обл., Маневицький район, смт Колки, вул. Шкільна , 3

 

 

 

Телефони: (3376) 3-27-40

                                 3-27-68

                                 3-27-86

                                 3-29-11
Fax: (03376)-3-27-40

E-mail:  koteleneckol@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now